کفپوش اپوکسی
30
خرداد

کفپوش سه بعدی اپوکسی

کفپوش اپوکسی :

مدل کفپوش اپوکسی سه بعدی از انواع مدل های کفپوش جدید و فانتزی است و شما می توانید از این نوع کفپوش در قسمت های مختلف منزل خود استفاده کنید. در ادامه این مطلب انواع مدل کفپوش سه بعدی با جدیدترین طرح های مد سال را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند. 

برای پوشاندن کف قسمت های مختلف منزل می توانید از سرامیک، کفپوش های اپوکسی، کفپوش های سه بعدی  و کفپوش لمینت و پارکت و … استفاده کنید که انتخاب هر کدام از این کفپوش ها کاملا سلیقه ای است و به طراحی معماری داخلی منزل شما بستگی دارد.

مدل کفپوش سه بعدی شیک و زیبا :

کفپوش اپوکسی سه بعدی طرح های مختلفی دارند و در طراحی این نوع کفپوش ها از رنگ های مختلفی استفاده شده است که بهتر است رنگ و طرح کفپوش سه بعدی را با توجه به سایر رنگ هایی که در طراحی داخلی منزل مورد استفاده قرار گرفته است انتخاب کنید.

مدل های کفپوش سه بعدی برای قسمت های مختلف منزل :

از کفپوش اپوکسی سه بعدی می توانید در قسمت های مختلف منزل نظیر آشپزخانه و سالن پذیرایی و اتاق خواب و اتاق نشیمن و سرویس بهداشتی استفاده کنید. در طراحی کفپوش های سه بعدی برای قسمت های مختلف خانه از طرح هایی نظیر شکل حیوانات و ماهی و امواج دریا و گیاهان و رودخانه و …. استفاده می شود که هر کدام از این مدل های کفپوش سه بعدی جذابیت خاص خودشان را دارند. توجه داشته باشید که اگر طرح و رنگ کفپوش سه بعدی شیک و جذاب باشد طراحی داخلی متفاوتی در بخش های مختلف منزل شما ایجاد می شود.

تفاوت کابینت ممبران با هایگلاس
بیشتر بخوانید

کفپوش اپوکسی :

کفپوش اپوکسی سه بعدی جلوه ای تازه به محیط داخلی خانه شما میدهد و هر فردی که وارد منزل شما میشود  لحظه اول کاملا شگفت انگیز شده و نمی داند که باور کند یا خیر . کفپوش سه بعدی با کمک گرفتن از چاپ سه بعدی که انجام میگیرد و همچنین رزین اپوکسی اجرایی می شود . این نوع کفپوش اپوکسی میتواند محیط داخلی خانه شما را متفاوت از دیگران و با جلوه ای فوق العاده نشان بدهد و این را بدانید که حال از هر پوششی یرای کف مورد نظر خود استفاده میکنید که معمولا از چوب ، سرامیک ، لمینت هستند توانایی مقابله با اپوکسی سه بعدی را ندارند. جالب بودن این نوع کفپوش این است که از تصاویر زاویه دار یا همان پرسپکتیو و با در نظر گرفتن لایه های نیمه شفاف زیادی  استفاده میشود تا حس سه بعدی بودن منتقل شود .

نحوه استفاده از کفپوش اپوکسی سه بعدی :

ابتدا هر عکس و طرحی را که میخواهید به صورت کفپوش اپوکسی سه بعدی در بیاورید را انتخاب کنید و آن را ویرایش و تغییر میدهیم ، پرسپکتیوی مناسب با مکان مورد نظر ایجاد میکنیم که این نوع کفپوش ها حس بسیار جالبی را در هر مکانی به وجود می آورند و روش کار ما به این صورت می باشد که عکسها یا طرحهایتان را با دستگاه هایی حرفه ای پرینت ، چاپ میکنیم و بعد از آن عکس پس از چاپ را بر روی سطح مورد نظر می چسبانند و در انتها روع عکس را با لایه هایی از لاک الکل و مواد اپوکسی می پوشانند. کارهای ذکر شده انجانمشان به این راحتی ها هم نیست ولی در کل به صورت بالا انجام میگیرد.

دکوراسیون داخلی خانه هاکوچک
بیشتر بخوانید

ویژگی کفپوش اپوکسی‌ سه بعدی :

۱- جنس : رزین اپوکسی
۲- یکپارچه و بدون هیچ گونه درز
۳- قابلیت اجرا بر روی سطوحی‌ مانند : سیمان ، بتون ، سنگ ، سرامیک ، کاشی ، پارکت
۴- یکدست بودن کفپوش اپوکسی سه بعدی
۵- شفافیت و براقیت
۶- ضد آب ، روغن و سایر مایعات
۷- انواع طرحها و رنگها
۸- سرعت در اجرا

کاربرد‌ کفپوش اپوکسی سه بعدی :

۱- مناسب ترین کاربرد برای سرویس بهداشتی ،حمام و سالنهای پذیرایی
۲- مورد استفاده برای اماکن مسکونی و تجاری
۳- مراکز بهداشتی
۴- مکانهای توریستی
۵- هتلها
۶- رستورانها
۷- استخرها
۸- آمفی تئاترها
۹- سینماها