آکواریوم در طراحی داخلی
16
اردیبهشت

فنگ شویی جذب ثروت در طراحی داخلی

فنگ شویی جذب ثروت در طراحی داخلی توسط آکواریوم

آکواریوم  در فنگ شویی یک داروی قوی برای جذب ثروت و فراوانی در نظر گرفته می شود. وقتی آکواریوم طبق دستورالعمل های فنگ شویی در طراحی و دکوراسیون داخلی قرار می گیرد و به خوبی نگهداری می شود. قرار است انرژی فراوانی را به فضای شما وارد کند. به همین دلیل است که شما اغلب می توانید آکواریوم را در رستوران ها و بانک های چینی مشاهده کنید. اگر قصد نصب آکواریوم در خانه یا محل کار خود را دارید. ابتدا بیاموزید که چگونه انرژی خوب فنگ شویی آن را در  طراحی و دکوراسیون داخلی خانه خود به حداکثر برسانید.

فنگ شویی و آکواریوم جذب ثروت طراحی داخلی

طبق فنگ شویی، آکواریوم ها می توانند چندین عامل جذب ثروت را فراهم کنند. به عنوان مثال، ماهی ها به دلیل توانایی تولید مثل سریع و تمایل به زندگی در گروه ها، نماد کلاسیک فراوانی در فرهنگ چین هستند. ماهی ها همچنین از نزدیک با انرژی آب در ارتباط هستند. و آب به عنوان نمادی از فراوانی مداوم دیده می شود. زیرا مواد مغذی اصلی را برای کل زندگی ما فراهم می کند.

علاوه بر این،  یک آکواریوم تعادل هماهنگی بین هر پنج عنصر فنگ شویی را بیان می کند:

آب: آب موجود در آکواریوم.

چوب: گیاهان موجود در آکواریوم.

فلز: اغلب بخشی از ساختار آکواریوم است.

خاک: سنگ های کوچک و شن در پایین آکواریوم.

آتش: رنگهای روشن ماهی و همچنین روشنایی آکواریوم.

این تعادل عناصر به جذب انرژی خوب فنگ شویی به یک فضا کمک می کند.

جایگاه سبک انتقالی در طراحی دکوراسیون داخلی
بیشتر بخوانید

ماهی فنگ شویی جذب ثروت طراحی داخلی

معروف ترین ماهی فنگ شویی ثروت آرووانا یا ماهی اژدها است. گفته می شود این ماهی ها به سرعت رشد می کنند و تسلط خود را نشان می دهند. که باعث شده آنها نماد قدرت و فراوانی باشند.

یکی دیگر از ماهی های محبوب فنگ شویی، ماهی کوی است. این ماهی ها دارای رنگ های روشن بسیاری هستند. اغلب به صورت گروهی نگهداری می شوند که نشان دهنده فراوانی آنها است. علاوه بر این، ماهی قرمز معمولاً در آکواریوم های فنگ شویی، خصوصاً در مخازن فضاهای کوچک نگهداری می شود. آنها ماهی های نسبتاً مقاومی هستند. که ایده آل برای نشان دادن یک انرژی زنده از رشد است.

فنگ شویی

         

طبق دستورالعمل های فنگ شویی، تعداد نه ماهی اغلب فرخنده است. که باید در یک آکواریوم داشته باشید. داشتن فقط یک ماهی ایده آل نیست. زیرا این نشانه فراوانی نیست.

مکان یابی آکواریوم فنگ شویی جذب ثروت

بهترین مکان برای آکواریوم فنگ شویی شما در گوشه جنوب شرقی فضای شما است. همچنین به عنوان منطقه پاگوا و ثروت فنگ شویی شناخته می شود. این منطقه به طور معمول بهترین انرژی را برای افزایش ثروت و شکوفایی دارد. و آوردن داروهای فنگ شویی مربوط به ثروت می تواند این انرژی را تقویت کند.

از دیگر گزینه های فنگ شویی آکواریوم می توان به قسمت شمالی فضای شما ، که به آن منطقه پاگوا حرفه ای نیز گفته می شود. همچنین قسمت شرقی فضای شما، یا منطقه بهداشتی و خانوادگی پاگوا اشاره کرد.

طراحی داخلی به سبک نئوکلاسیک
بیشتر بخوانید

با این حال، اصول فنگ شویی توصیه نمی کند که آکواریوم را در اتاق خواب خود قرار دهید. انرژی زنده آکواریوم می تواند اثر آرام و پیله ای مورد نظر شما در اتاق خواب را تضعیف کند. که باعث می شود فرد احساس مشغله و ثبات کمتری کند. علاوه بر این، مکان یابی آکواریوم فنگ شویی در آشپزخانه توصیه نمی شود. عنصر آب آکواریوم می تواند با عنصر شدید آتش پخت و پز در آشپزخانه درگیری ایجاد کند.

انواع آکواریوم های فنگ شویی در طراحی داخلی

علاوه بر محل قرارگیری، انتخاب نوع صحیح آکواریوم برای جذب بهترین انرژی فنگ شویی بسیار مهم است. آکواریوم باید با عنصر فنگ شویی مرتبط با منطقه ای که در آن قرار می دهید کار کند.

به عنوان مثال، اگر آکواریوم خود را در منطقه ثروت خود قرار دهید. که توسط عنصر چوب اداره می شود. یک آکواریوم مستطیل شکل (شکل مرتبط با عنصر چوب) یا یک آکواریوم مربع (شکل مرتبط با عنصر زمین، که چوب را تغذیه می کند) انتخاب کنید.

اگر آکواریومی را دوست دارید که به شکل گرد باشد (شکلی که با عنصر فلزی پیوند خورده باشد) . اگر در منطقه پول شما باشد یک مخزن کوچک ماهی را انتخاب کنید. به این دلیل که وجود شکل عنصر فلزی می تواند از انرژی عنصر چوبی منطقه پول شما بکاهد.

بدون در نظر گرفتن شکل، آکواریوم شما فقط به عنوان یک داروی ثروتمند فنگ شویی موثر عمل خواهد کرد. اگر آب تمیز باشد. ماهی ها و گیاهان سالم باشند و نور آنها خوب باشد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که وقت و امکانات لازم را برای مراقبت از آکواریوم خود دارید.

طراحی آشپزخانه ای زیبا و کارآمد
بیشتر بخوانید

آکواریوم در طراحی داخلی