طراحی و اجرای کمد دیواری
20
اسفند

طراحی و اجرای کمد دیواری

طراحی و ساخت کمد دیواری با کیفیت مناسب

آیا دائم در حال جمع و جور کردن هستید ولی باز هم اتاق ها نامرتب هستند؟ یک کمد بزرگ و جادار همان چیزی است که به آن احتیاج دارید. حتی تصور هم نمی کنید یک کمد ساده لباس چقدر کار راه انداز است. خیلی از خورده ریزهای منزل را می توانید در قفسه های کمد جای دهید. ساخت کمد دیواری در خانه های نقلی اهمیت بیشتری دارد. وقتی فضای خانه کوچک است باید از هر قسمتی استفاده کرد. با طراحی و اجرای کمد دیواری در فضای بین ستون ها یا قناسی دیوار اتاق خواب، می توانید فضای اتاق را به بهترین نحوی استفاده کنید. به این ترتیب از فضای عمودی موجود، بیشترین استفاده را کرده اید و خانه هم نظم و ترتیب بیشتری خواهد داشت.

نصب کمد دیواری در آپارتمان

طراحی و اجرای کمد دیواری با توجه به فضای موجود بهترین انتخاب برای سامان دادن به ریخت و پاش ها در اتاق کودکان است. انواع کمد پذیرایی در منازل لوکس بخشی از دکوراسیون داخلی هستند. حتی تصور اینکه خانه ای بدون کمد لباس باشد، وحشتناک است. برخی از سازندگان بنا برای صرفه جویی در هزینه های ساخت و ساز، کمدهای دیواری را حذف می کنند و این اشتباهی بزرگ ولی قابل جبران است. آیا در خانه ای بدون کمد یا گنجه یا … زندگی می کنید؟ آیا فضای کافی برای جمع آوری لباس ها و لوازم اضافی ندارید؟ کمد دیواری برای همه اتاق ها لازم است و می تواند خرده ریزهای زیادی را در خود جای دهد. با صرف هزینه ای معقول می توانید حتی در یک اتاق کوچک هم کمد جالباسی خودتان را داشته باشید.

رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه
بیشتر بخوانید

آیا امکان اجرای کمد در هر فضایی وجود دارد؟

یکی از سوالاتی که زیاد پرسیده می شود در طراحی و اجرای کمد دیواری بعد از تکمیل ساختمان است. در بهترین حالت می بایست همه اتاق ها حداقل یک کمد داشته باشند. کمد پذیرایی نیز به عنوان بوفه کارایی دارد و می توان کلی ظرف و ظروف را در آن جاساز کرد. خبر خوب اینکه اصولا کمد در مراحل آخر تکمیل بنا طراحی می شود. در واقع هر زمانی که بخواهید می توانید کمد رختخواب یا جالباسی را سفارش دهید. کمد دیواری ریلی جدید و کمد دیواری مدرن فضاهای کوچکتر را کاربردی تر می کنند. کمد دیواری بزرگ و جا دار  نقش یک اتاق کوچک را دارد که بسیاری از لوازم اضافی را در آن جای داده اید. اگر به تازگی خانه ای خریده اید که در آن هیچ کمدی نصب نیست نگران نباشید. محدودیتی در اجرای کمد نیست و شرکت روما گروپ در تبریز در این زمینه ب شما کمک میکند.

بازسازی و اجرای کمد دیواری

معمولا موقع بازسازی منزل بهترین زمان برای طراحی و نصب کمد در منزل است. حتی برخی از افراد تعمیرات و نوسازی درب کمد را هم در همین زمان انجام می دهند. به محض ثبت سفارش ساخت کمد دیواری در اپلیکیشن روما گروپ، هماهنگی برای مراجعه همیار و اندازه گیری انجام می شود. بعد از اندازه گیری ابعاد کمد مراحل ساخت در محل کارگاه انجام می شود. با استفاده از دستگاه های پیشرفت برش، سنباده زنی و …. همه بخش های اصلی سازه ساخته شده و قطعات کمد برای نصب به محل ارسال می شود. بنابراین گرما و سرما یا فصل تاثیری در اجرای سازه ندارد. هر زمان که احساس کردید آماده اید و فرصت دارید برای ثبت سفارش اقدام کنید.

طراح دکوراسیون داخلی چه ویژگی هایی دارد؟
بیشتر بخوانید

طراحی و ساخت کمد دیواری در روما گروپ

داشتن کمد دیواری یک امتیاز بزرگ برای آپارتمان های نقلی است . ساخت کمد دیواری در منزل، طراحی کمد لباس و کمد پذیرایی یکی از سرویس های محبوب روما گروپ است که توسط استادکاران با تجربه و آموزش دیده انجام می شود. همیاران متخصص روما گروپ ابعاد و اندازه کمد دیواری را با توجه به فضای موجود در نظر می گیرند. ورق های ام دی اف با ضخامت بالا ، هایگلاس ترک و بهترین متریال موجود در بازار برای سفارش های طراحی کمد استفاده می شود. برای سفارش نصب کمد دیواری می توانید با تماس تلفنی  اقدام کنید. انواع مدل کمد دیواری mdf در حیطه کاری ما قرار دارد. همه مراحل ساخت کمد های دیواری در کارگاه انجام می شود و فقط برای نصب در محل ، همیار کارهای لازم را انجامی می دهد.

هزینه ساخت کمد دیواری در روما گروپ

هزینه ساخت کمد دیواری با توجه به ابعاد و اندازه کمد دیواری و طرح داخل کمد دیواری محاسبه می شود. نگران هزینه های سرسام آور کمد دیواری مدرن و کمد دیواری ریلی جدید نباشید. هزینه ساخت کمد دیواری درروما گروپ همیشه مورد رضایت خریداران بوده است. قبل از ثبت سفارش در روما گروپ میتوانید قیمت ساخت کمد دیواری را با سایر رقبا در تبریز مقایسه کنید. کیفیت ساخت، متریال درجه یک، رنگ کمد دیواری طبق سلیقه مشتری و قیمت عالی بخشی از خدمات روما گروپ برای خدمات طراحی و ساخت کمد دیواری در تبریز است.