طراحی داخلی
24
دی

طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن

دکوراسیون داخلی نشیمن

رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن

استفاده از رنگ های سرد و گرم در طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن. باعث ایجاد حس آرامش در کنار حس گفتگو می گردد. در طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن دیوارها را می توانیم به رنگ های خنثی دربیاوریم. مخصوصا برای فضاهای رسمی و برای بقیه المان هایی که داریم. می توانیم از رنگ های مختلف در فضایمان بهره ببریم.

اگر بخواهیم در طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن صمیمیت ایجاد کنیم. می توانیم روی  دیوارها بجز رنگ های خنثی از رنگ های دیگر هم استفاده کنیم. ولی اینکار باید با هوشمندی کامل انجام شود. که به محیط آسیبی نزند. ولی معمولا در فضای نشیمن برای اینکه بخواهیم حس آرامش و راحتی ایجاد کنیم. از رنگ های خنثی استفاده می کنیم.

در معماری داخلی فضای نشیمن بهتر است. استفاده از متریال سرد (مانند سنگ) را در کنار متریال گرم (همچون پارکت). و در ترکیب با رنگ های خنثی و ایجاد هارمونی برای جذابیت فضا و حس آرامش، مد نظر داشته باشید.

همچنین در فضای نشیمن، می توانیم با استفاده از رنگ گرم، نقطه ای کانونی برای ایجاد فضایی پر انرژی ایجاد کنیم. یکی از بهترین راه های عریض تر نشان دادن دیوارهای نشیمن. استفاده از طرح و نقش هایی با راه راه های افقی در متریال دیوارها می باشد.

استفاده از رنگ و کاغذدیواری تنها گزینه های متریال مورد استفاده در معماری داخلی دیوارهای اصلی نشیمن نیستند. بلکه می توانید برای ایجاد یک بافت زیبا از چوب، آجر، سنگ و کاشی و… کمک بگیرید. تا یک فضای سه بعدی پدید بیاید.

طراحی دکوراسیون داخلی    طراحی داخلی

اشتباهات رایج در معماری داخلی فضای نشیمن و پذیرایی:

  1. اولین اشتباه این است که فقط احساس را نسبت به چیدمان در نظر می گیریم و اصول را رعایت نمی کنیم.
  2. استفاده از تنها یک چراغ سقفی، چراغ ها جزء اتاث را میسازند و در روحیه ما نیز تاثیر زیادی دارند.
  3. تنها یک عدد لوستر سقفی نمی تواند برای نیشیمن کافی و مناسب باشد.
  4. می توانیم در نشیمن با استفاده از چراغ های دیواری، سقفی، مطالعه و … نور مناسب را تامین کنیم.

طراحی داخلی 

طراحی اتاق خواب و اصول طراحی آن
بیشتر بخوانید