طراحی اجرا و ساخت ویلا
22
فروردین

طراحی اجرا و ساخت ویلا

طراحی ویلا

طراحی اجرا و ساخت ویلا باید زیبا، چشم نواز و کاربردی باشد و باید تمامی انتظارات شما را از قبیل، خاص بودن، لوکس بودن، زیبایی، عملکرد، ارزش افزوده برای سرمایه شما، استحکام و مقاومت را برآورده نماید و اهدافتان از ساخت ویلا را محقق نماید.
در واقع تمام معماری باید در چنین پروژه کوچکی قابل نمایش باشد.
پس در امر طراحی ویلا نیاز است تا سلیقه، اهداف، میزان بودجه و محل ساخت پروژه را به درستی تحلیل کرده و بشناسیم و آنها را با اصول علمی معماری منطبق سازیم.

نقش ما در فرآیند طراحی و ساخت ویلا

ما قصد داریم الگو های سنتی حاکم بر بازار ساخت ویلا را تغییر دهیم و با کمک روش های علمی، کیفیت ساخت را افزایش، هزینه ها را کاهش و زیبایی و ذوق هنری را در ویلا ها افزایش دهیم.

 روما گروپ از متخصصین با تجربه در بخش های طراحی معماری، طراحی سازه، طراحی محوطه، مدیریت پروژه، گروه پیمانکاری و ساخت ویلا بهره می برد و تمامی دانش و تجربیات خود را در اختیار شما خواهد گذاشت.در تمامی مراحل طراحی ویلا و ساخت کلیه سوالات، ابهامات و مشکلات شما را بر طرف خواهیم کرد.تمامی پیگیری های لازم را متخصصین ما بر عهده خواهند داشت و به بهترین نحو ممکن هماهنگی های لازم با شما به عمل خواهد آمد و شما با خیالی آسوده می توانید به فعالیت های خود بپردازید.

اصول طراحی ویلا

1) اهمیت بودجه شما برای ساخت ویلا

طراحی اجرا و ساخت ویلابر اساس بودجه شما از اهمیت بالایی بر خوردار است.چراکه عدم توجه به آن می تواند منجر به تحمیل هزینه های فراتر از انتظارتان شود.این امر می تواند روند و سرعت ساخت را تحت تاثیر خود قرار دهد و مغایر با اهدافتان باشد.پس بسیار ضروری است تا در ابتدا و پیش از طراحی به خوبی در این باره بحث و گفتگو شود.

بام سبز در تبریز
بیشتر بخوانید

2) سلیقه شما در طراحی ویلا

سلیقه بیشتر در مورد جنبه های زیبایی شناسی و عملکرد ها به کار می رودبرای مثال شما کلیات ظاهری ویلا شخصی تان را برای ما بازگو می کنید و این کار ما است تا نزدیک سبک معماری به سلیقه تان را شناسایی کنیم و تصویر کلی ای که در ذهن خود دارید را با اصول طراحی اجرا و ساخت ویلامنطبق کرده و تصویری با جزییات هرچه بیشتر به شما ارائه کنیم.

طراحی ویلا مدرن

برخی از ویژگی های طراحی ویلا مدرن

  • صداقت
  • شادابی و طراوت در فضاهای داخلی
  • تعلق به آینده
  • پتانسیل اقتصادی تر بودن
  • فاقد تاریخ مصرف
  • تکنولوژی محور