آسمان مجازی در تبریز
26
دی

آسمان مجازی (سقف کشسان)

معرفی آسمان مجازی (سقف کشسان)

گروه معماری روما در طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی پروژه های خود از سقف های آسمان مجازی، یا سقف کشسان بهره برده و استفاده از این متریال را به کارفرمایان خود پیشنهاد می نماید.

                     نمایندگی آسمان مجازی در تبریز                            نمایندگی آسمان مجازی در تبریز

اجرای سریع و تمیز آسمان مجازی (سقف کشسان)

سقف های آسمان مجازی ظرف مدت زمان سه الی پنج روز کاری آماده می شوند. همچنین اجرای سقف کشسان نیازی به تخلیه محیط ندارد و حتی می توان آن را در منزل مبله نصب کرد.

قابلیت جابجایی آسمان مجازی (سقف کشسان)

هر زمان که نیاز به دسترسی به فضای پشت سقف وجود داشته باشد و می توان در کوتاه ترین زمان ممکن، سقف را باز و بسته کرد. سقف های کشسان دارای قابلیت جابجایی نیز هستند. در صورت نقل مکان مشتری به منزل جدید، می توان سقف را باز کرده و مجددا در محل جدید نصب کرد.

تحمل وزن بالا و مقاوم در برابر ریزش احتمالی مصالح

سقف های کشسان مقاومت بالایی دارند. این نوع سقف در برابر ریزش مصالح ساختمانی در صورت وقوع زلزله. ریزش آوار و مشکلات تاسیساتی انعطاف پذیر و مقاوم است. این نوع سقف ها از نظر تحمل در برابر سنگینی وزن بر اساس نوع گروه صنعتی سازنده خود متفاوت هستند.

وزن کم متریال نسبت به متریال های دیگر

سقف های آسمان مجازی متریالی ایده آل جهت سبک سازی پروژه ساختمانی به حساب می آیند. این ویژگی سقف های کشسان موجب می شود. در هنگام بروز حوادثی چون زلزله به دلیل وزن سبک ساختمان، از شدت آسیب کاسته شود.

طول عمر بالای آسمان مجازی (سقف کشسان)

سقف های کشسان دارای بالاترین طول عمر مفید در بین سقف های کاذب هستند. این سقف ها در طول عمر مفید خود (حدود 50 سال) بدون تغییر شکل و رنگ. زیبایی و قابلیت های خود را حفظ کرده و جلوه بخش خانه های شما خواهند بود.

ضد آب، ضد رطوبت، آنتی باکتریال

خاصیت ضد رطوبت، ویژگی موثری است که سقف کشسان را به سقفی ایده آل. جهت استفاده در فضاهای مرطوب مانند استخر، سرویس بهداشتی و حمام، تبدیل می کند. این ویژگی در مواردی همچون ترکیدگی لوله آب، نشتی لوله های تاسیساتی و پساب، از انتقال آب جلوگیری می کند. و باعث پیشگیری از ضررهای احتمالی ناشی از ریزش آب در داخل ساختمان می شود.  این ویژگی، سقف کشسان را برای استفاده در مکان های بهداشتی و استریل مانند بیمارستان ها، اتاق های عمل و آزمایشگاه ها ایده آل می نماید.

طراحی داخلی منزل و اجرا
بیشتر بخوانید